PILNE: poszukiwani statyści do filmu w Tarnowie

Realizatorzy fabularyzowanego filmu o Służebnicy Bożej Stefanii Łąckiej (1914-1946) – pięknej postaci, pochodzącej z naszego regionu – PILNIE POSZUKUJĄ STATYSTÓW W KAŻDYM WIEKU - (również niepełnoletnich) do scen zbiorowych i epizodów w w/w filmie. Zdjęcia z udziałem statystów rejestrowane będą przez kilka godzin w dniach 29 maja i 1 czerwca w Tarnowie, w mniejszym zakresie także w dniu 30 maja.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z asystentem reżysera Dawidem Bromilskim (koordynatorem ds. obsady) tel. 576 039 810, e-mail: dawidbromilski@gmail.com

Spotkania organizacyjne dla chętnych odbędą się w najbliższy poniedziałek 22 maja od godz. 15:30 w Klubie Inteligencji Katolickiej w Tarnowie, Rynek 24.
Organizatorzy proszą o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego i – koniecznie – przygotowanie informacji o swoim wzroście, obwodzie w talii i numerze noszonego obuwia.
Uwaga: w przypadku osób niepełnoletnich istnieje konieczność otrzymania zgody na udział w filmie, wyrażonej przez dorosłego opiekuna.

Festiwal Niepodległości patronuje realizacji projektu filmowego o Stefanii Łąckiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „PILNE: poszukiwani statyści do filmu w Tarnowie

  1. Małgorzata Wojciechowska pisze:

    Mam nadzieje ze uda mi się wziąć udział w tym filmie …..pozdrawiam wszystkich Tarnowian ,chętnym życzę szczęścia i powodzenia Małgosia …..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>