Twórcy „Historii Roja” w Tarnowie

W  czwartek 17 marca br. do Tarnowa, na zaproszenie TCK – Kina „Marzenie” i organizatorów Festiwalu Niepodległości,  przybywają twórcy głośnego filmu „HISTORIA ROJA”. To wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy m.in. z Jerzym Zalewskim, reżyserem tej pierwszej polskiej fabuły o Żołnierzach Wyklętych oraz menadżerką produkcji Magdaleną Lenart, koordynatorką społecznej akcji „Ratujemy Roja”.

Program wizyty filmowców rozpocznie w czwartek o godzinie 11:00 specjalny (poza repertuarem)  pokaz filmu w kinie „Marzenie”. Bilety na tę specjalną projekcję  można nabyć w kasie kina. Po seansie odbędzie się krótkie spotkanie autorskie  twórców „Historii Roja” z widzami, głównie młodymi.

O godzinie 17:00 zapraszamy natomiast na dłuższe spotkanie z twórcami obrazu, którzy przez 6 lat walczyli o możliwość jego pokazania, w ramach tarnowskiej Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej, do auli starostwa powiatowego przy ul. Narutowicza 38. Spotkanie rozpocznie półgodzinny seans – niespodzianka. Wstęp na popołudniowe spotkanie jest wolny.

Przypominamy, że film „HISTORIA ROJA” można do 17 marca oglądać w obu tarnowskich kinach.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>