Spotkanie z Antonim Sypkiem

Serdecznie zapraszamy na najbliższe poniedziałkowe (23 maja) spotkanie w naszej Wszechnicy Obywatelskiej i Narodowej. Jego gościem będzie ANTONI SYPEK – prezes Komitetu Opieki nad Starym Cmentarzem w Tarnowie, znany badacz i popularyzator dziejów Tarnowa i okolic, niezrównany gawędziarz, autor niezliczonej ilości artykułów i wielu książek o naszym mieście, w tym tej najnowszej – „Tarnów cegłą murowany”, która będzie jedną z głównych bohaterek poniedziałkowego, autorskiego popołudnia w starostwie.


Podczas spotkania będzie można nabyć pięknie wydaną książkę w specjalnej cenie tylko 25 złotych, co zawdzięczamy mecenasowi monografii – firmie Leier. Oczywiście, po spotkaniu będzie można pozyskać dedykację/autograf autora.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Początek, w najbliższy poniedziałek 23 maja o godzinie 17:00 w auli starostwa powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38. Wstęp wolny.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualnosci, WSZECHNICA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>